• ELEKTRİK TALEP PROJELERİ
   • ELEKTRİK TALEP PROJELERİ
   • ELEKTRİK RUHSAT PROJELERİ
   • YG İŞLETME (TRAFO VE ENH) MÜŞAVİRLİĞİ
   • ELEKTRİKSEL ÖLÇÜMLER VE RAPORLAMA

  TRAFO MÜŞAVİRLİĞİ  TRAFO MÜŞAVİRLİĞİ

  Elektrik Mühendisleri Odası tarafından yayınlanan 'Kuvvetli Akım Tesisleri Yönetmeliği' nin 60. maddesi gereği, kendine ait trafosu bulunan işletmeler bünyelerinde 'Trafo Müşavirliği' yetkisine sahip bir Elektrik Mühendisi bulundurmak veya serbest çalışan, gerekli izin ve yetki sahibi olan bir Elektrik Mühendisi ile müşavirlik sözleşmesi yapmak durumundadır.

  Trafo Müşaviri, işletme sahibine ait olan, bu sözleşme kapsamındaki Trafoların işletme sorumluluğunu üstlenir ve yasalar karşısındaki sorumluluk dışında, işveren adına enerji sağlayan kuruluşa karşı da sorumlu ve muhataptır. İşletme sahibi ile imzalanan ve EMO(Elektrik Mühendisleri Odası) tarafından onaylanan sözleşme sonrasında Trafo Müşaviri bu sözleşmenin imzalanmasını takiben, varolan Trafoları denetleyerek, tesislerin halihazır durumda, işletme yönünden kusur ve eksiklerinin bulunup bulunmadığını belirleyecek ve durumu işverene raporlayacaktır. 

  ALKIN MÜHENDİSLİK, her ay müşavirliğini üstlendiği trafoların periyodik kontrollerini yaparak, trafoların çalışır vaziyette olmasını ve güvende kalmasını sağlar. Ayrıca işletmesinde kontrol imkanı bulunmayan müşterilerimizin kompanzasyon sistemlerini ücretsiz olarak  takip ederek düzgün çalışmasını sağlamakta ve firmaların cezai duruma düşmesini önlemekteyiz.

  Fiyat Almak İçin Tıklayın...