• ELEKTRİK TALEP PROJELERİ
   • ELEKTRİK TALEP PROJELERİ
   • ELEKTRİK RUHSAT PROJELERİ
   • YG İŞLETME (TRAFO VE ENH) MÜŞAVİRLİĞİ
   • ELEKTRİKSEL ÖLÇÜMLER VE RAPORLAMA
  ELEKTRİK TALEP PROJELERİ
  PROJE
  MÜŞAVİRLİK
  DENETİM ve RAPORLAMA

  ANASAYFA

  AYEDAŞ - BEDAŞ
  AYEDAŞ ve BEDAŞ bölgesinde olan talep-proje-onay işlemleriniz (şantiye elektriği talebi, yeni bağlantı talebi, güç artışı/azalışı, trafo ve jeneratör talepleri v.b. ) AYEDAŞ yetkili elektrik mühendislerimiz tarafından en uygun çözümü sağlayacak şekilde gerçekleştirilmektedir. 

  ELEKTRİK PROJE
  Proje departmanımız, yatırım aşamasında olan tesislerin ruhsat projelerini, kurulmakta olan tesislerin uygulamaya yönelik (aplikasyon) projelerini, ilave tesislerin röleve projelerini, faaliyette olan tesislerin son durum (as-built) projelerini, büyük tesislerin yüksek gerilim projelerini, enerji üretim tesis projelerini tasarlar. Buna paralel teknik şartname ve keşif malzeme listelerinin hazırlanmasında rol oynar. Projelerin resmi kurumlarca onaylanma sürecini işletir. Yine resmi kuruluşlar ile müşteri arasında uygun elektrik tarifesinin seçildiği sözleşmelerin yapılmasına yardımcı olduğu gibi, geçici kabul ve kesin kabul işlemlerinin sonuçlanmasını sağlar.


  MÜŞAVİRLİK
  ALKIN MÜHENDİSLİK, müşavirliğini (yüksek gerilim işletme sorumluluğu) üstlendiği trafoların periyodik kontrollerini yaparak, trafoların çalışır vaziyette olmasını ve güvende kalmasını sağlar. Ayrıca işletmesinde kontrol imkanı bulunmayan müşterilerimizin kompanzasyon sistemlerini ücretsiz olarak  takip ederek düzgün çalışmasını sağlamakta ve firmaların cezai duruma düşmesini önlemekteyiz.


  DENETİM VE RAPORLAMA
  İSG, TSE, ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI, TEDAŞ, AYEDAŞ, BEDAŞ, BELEDİYELER v.b. kurumların belgelendirme aşamasında talep ettikleri tüm elektriksel ölçümler ( topraklama ölçümü, aydınlatma şiddeti ölçümü, gürültü seviyesi ölçümü v.b. ) uzman teknik ekibimiz tarafından yapılmakta ve yetkili mühendislerimiz tarafından raporlanmaktadır.